Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Intocmire proiect de urmarire speciala pasaj rutier superior km 6+645 linia 100 Bucuresti Nord – Videle
- Număr anunț
- SCN1012393
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.400 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 09:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1005706
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019548
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe la contract.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019548.pdf
- Formulare - Intocmire proiect de urmarire Bucuresti - Videle.doc.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
21.400 RON
din 22.000 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.