Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,2% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Țibucani, județul Neamț
- Număr anunț
- PC1001777
- Autoritate contractantă
- Comuna Tibucani (CUI 2614244)
- Furnizor / câștigător
- SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.765 RON 90,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2021 09:25
- Anunț de atribuire
- PCA1000595
- Termen limită
- 02.12.2021 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1129491
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIA INDUSTRY S.R.L. CUI 42230250
Valoare atribuită
36.765 RON
din 375.000 RON estimat
90,2%
Adjudecat la 9,8% din estimat · economie 338.235 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.