Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,8% sub estimat
„PRODUSE CAZARMAMENT, PERDELE, DRAPERII”
- Număr anunț
- SCN1012373
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.565,29 RON
- Valoare atribuită
- 115.323,11 RON 32,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1008508
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019579
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019579.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Model contract de furnizare-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 171.565,29 RON Adjudecat: 115.323,11 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saltele pat | 37.528,61 RON | DIMI MAN CONF | 31.668 RON ↓15,6% |
| 2 | Perne și Pilote | 21.878,15 RON | OVAVINCI SRL | 13.735 RON ↓37,2% |
| 3 | Prosoape | 13.781,51 RON | DIMI MAN CONF | 12.710 RON ↓7,8% |
| 4 | Lenjerii și Huse de pat | 48.100,84 RON | OVAVINCI SRL | 27.410 RON ↓43,0% |
| 5 | Perdele și Draperii | 50.276,18 RON | OVAVINCI SRL | 29.800,11 RON ↓40,7% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DIMI MAN CONF SRL CUI RO 14999349
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SC Nova Tex Trading SRL 2017 CUI RO 32291900
Valoare atribuită
115.323,11 RON
din 171.565,29 RON estimat
32,8%
Adjudecat la 67,2% din estimat · economie 56.242,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.