Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
ventilator cu jet
- Număr anunț
- SCN1012356
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.025,21 RON
- Valoare atribuită
- 162.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 08:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1003566
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017000
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ventilator cu jet.semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017000.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Valoare atribuită
162.000 RON
din 163.025,21 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.025,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.