Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 73,6% sub estimat
Achizitie servicii de transport aerian international
- Număr anunț
- CN1009077
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.456.000 RON
- Valoare atribuită
- 912.920,36 RON 73,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1017285
- Termen limită
- 20.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 034-076820
- Documentație de atribuire
- DF1039854
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1039854.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOURING EUROPABUS ROMANIA SRL CUI RO 7177280
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TRAVEL TIME D&R SRL CUI 17926970
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
912.920,36 RON
din 3.456.000 RON estimat
73,6%
Adjudecat la 26,4% din estimat · economie 2.543.079,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.