Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,9% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE REACTIVI ANALIZE SANGE
- Număr anunț
- CN1009066
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.130.534,64 RON
- Valoare atribuită
- 147.817,92 RON 86,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1017917
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 034-076269
- Documentație de atribuire
- DF1039724
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT SUBSECVENT 2018.doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1039724.pdf
- Formulare reactivi upu 2019.doc.p7s
- Model Acord Cadru reactivi upu.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 147.817,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET KIT DETERMINARE COMPATIBIL CU ANALIZORUL AUTOMAT TIP poc… | — | Anulat | — |
| 2 | PACHET KIT DETERMINARE COMPATIBIL CU ANALIZORUL AUTOMAT HEMATOL… | — | — | |
| 3 | REACTIVI COMPATIBIL CU ANALIZORUL DE BIOCHIMIE TIP POC ,MODEL S… | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 4 contracte | 147.817,92 RON |
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 901 · 24.02.2020 | 55.686,38 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 2459 · 25.06.2019 | — | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 2365 · 12.05.2021 | 38.616,16 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 2552 · 27.06.2019 | 53.515,38 RON | |||
| 4 | STRIPURI DE URINA 11 PARAMETRI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE URI… | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
JENSEN PHARMA SRL CUI 33391932
Valoare atribuită
147.817,92 RON
din 1.130.534,64 RON estimat
86,9%
Adjudecat la 13,1% din estimat · economie 982.716,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.