Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
SERVICII AVAND CA OBIECT ACORDARE “IMPRUMUT INTERN IN VALOARE DE 34.013.308,36 LEI CU O DURATA DE 13 ANI ”
- Număr anunț
- CN1009079
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- BANCA COMERCIALA ROMANA SA (CUI 361757)
- Cod CPV
- 66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.486.691,64 RON
- Valoare atribuită
- 12.690.889,24 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1021905
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 034-076739
- Documentație de atribuire
- DF1039841
Documente
Documentația de atribuire
- 2015.pdf.p7s
- 2016.pdf.p7s
- 2017.pdf.p7s
- 2018.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze obligatorii.pdf.p7s
- cont de executie al bugetului local.pdf.p7s
- dare de seama contabila 30 09 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039841.pdf
- FORMULARE credit complete.docx.p7s
- hcl 619 din 21 decembrie 2018.pdf.p7s
- situatie datoria publica locala.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BANCA COMERCIALA ROMANA SA CUI 361757
Valoare atribuită
12.690.889,24 RON
din 16.486.691,64 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 3.795.802,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.