Atribuită Cumpărare directă

Pachet Servicii de asistenta informatice pe baza de contract lunar (12 luni)

Număr anunț
DA34911531
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
INFO SOLVER S.R.L. (CUI 7317198)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON