Atribuită Cumpărare directă

ULEI HIDRAULIC H46 20LITRI

Număr anunț
DA34923213
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
AUTOMIX SRL (CUI 15124775)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
705,88 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,88 RON