Atribuită Cumpărare directă

servicii de medicina muncii pentru personal medical si conex , pentru 240 de persoane

Număr anunț
DA34921932
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
IATPEIO MEDICAL CENTER SRL (CUI 17749177)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON