Atribuită
Cumpărare directă
Multiparametru uz profesional - 1 buc, RNO 4085/26.12.2023
- Număr anunț
- DA34928674
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 23.770 RON
- Data publicării
- 30.01.2024 13:46
- Data finalizării
- 30.01.2024 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.