Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PENTRU OS GHIMPATI 1

Număr anunț
CN1093528
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177.478,79 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
15.06.2026 16:07
Anunț de atribuire
CAN1172186
Termen limită
17.07.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1273269

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 177.478,79 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 177.478,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.