Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,3% sub estimat

Hartie pentru fotocopiatoare A4 si A3

Număr anunț
CN1010395
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967.344 RON
Valoare atribuită
113.662,32 RON 88,3% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1020747
Termen limită
13.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 066-153728
Documentație de atribuire
DF1044535

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 967.344 RON Adjudecat: 113.662,32 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Hartie pentru fotocopiatoare A4 949.680 RON C&C PREVENT,DOVALI,DNS BIROTICA
2 Hartie pentru fotocopiatoare A3 17.664 RON DNS BIROTICA 113.662,32 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOVALI SRL CUI RO5446250
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

113.662,32 RON

din 967.344 RON estimat 88,3%

Adjudecat la 11,7% din estimat · economie 853.681,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.