Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
MODERNIZARE PRELUNGIRE STR. OASA - pana la str. Octavian Goga Selimbar pe UAT Sibiu
- Număr anunț
- SCN1037908
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- NEO PLAN SRL (CUI 17050348)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.815 RON
- Valoare atribuită
- 20.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2019 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1015587
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036014
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Partea scrisa-1-semnat.pdf.p7s
- 03. Expertiza tehn-semnat.pdf.p7s
- 04. Expertiza tehn-2-semnat.pdf.p7s
- 05. Studiu geotehnic-semnat.pdf.p7s
- 06. Studiu topografic-semnat.pdf.p7s
- 07. Studiu topografic-2-semnat.pdf.p7s
- 08. Partea desenata-D1-semnat.pdf.p7s
- 09. Partea desenata-D2-semnat.pdf.p7s
- 10. Partea desenata-D3-semnat.pdf.p7s
- 11. Partea desenata-D4-semnat.pdf.p7s
- 12. Partea desenata-D5-semnat.pdf.p7s
- Aviz Apa Canal Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Delgaz Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Delgaz-plansa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Electrica-plansa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Mediu Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz OCPI-semnat.pdf.p7s
- Aviz Politie Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Rds Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Soma Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz tehnic Sibiu - Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Telekom Oasa-semnat.pdf.p7s
- Aviz Telekom-plansa-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini -semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- CU-Oasa-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036014.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- OCPI plansa-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NEO PLAN SRL CUI 17050348
Subcontractanți 1
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Valoare atribuită
20.800 RON
din 20.815 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.