Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Contract de furnizare compresor cu aer echipat cu doua ciocane pneumatice - 7 buc.
- Număr anunț
- SCN1037893
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560.000 RON
- Valoare atribuită
- 549.500 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2019 11:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1015366
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040257
Documente
Documentația de atribuire
- Contract - Compresor-semnat.pdf.p7s
- CS Compresoare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040257.pdf
- Formulare - Compresor-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRITON SRL CUI RO 7424364
Valoare atribuită
549.500 RON
din 560.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 10.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.