Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Imbuntatirea serviciilor publice la nivelul comunei Gostinari, judetul Giurgiu, prin achizitia unui tractor si a accesoriilor aferente

Număr anunț
SCN1037891
Autoritate contractantă
COMUNA GOSTINARI (CUI 5182132)
Furnizor / câștigător
AGRIN - NATURA UTILAJE SRL (CUI 36240560)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326.445 RON
Valoare atribuită
325.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
18.02.2019 11:45
Anunț de atribuire
SCNA1027442
Termen limită
05.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040068

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

325.000 RON

din 326.445 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.445 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.