Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat
“Modernizare DJ 693 Seceani – Fibiș, km 45+211 – 53+711, L=8,5 km“
- Număr anunț
- SCN1037873
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- MAXAGRO CENTER SRL (CUI 26291604)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.313.437 RON
- Valoare atribuită
- 11.004.850,72 RON 10,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2019 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1035463
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040247
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract de lucrări model-semnat.pdf.p7s
- DOC ATRIBUIRE DJ 693 Seceani-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1040247.pdf
- formulare model-semnat.pdf.p7s
- PT-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604
Asociați 1
AQUA PARC SRL CUI 16790810
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Valoare atribuită
11.004.850,72 RON
din 12.313.437 RON estimat
10,6%
Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 1.308.586,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.