Atribuită Cumpărare directă

Conservarea în regim de urgență (intervenție de urgență) la decorațiile stucate din Palatul Princiar

Număr anunț
DA34922978
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
IMAGO PICTA SRL (CUI 16519927)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON