Anulată Anunț de participare

Furnizare electrocasnice/aparate de uz casnic in baza contractelor de finantare nerambursabila de la MMSS pentru CS Magura Codlea

Număr anunț
SCN1176352
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.196,82 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.06.2026 13:23
Anunț de atribuire
SCNA1134409
Termen limită
25.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1272869

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 68.196,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare electrocasnice CPRU Domino 61.473,87 RON Anulat
2 Furnizare electrocasnice -aparate de aer conditionat-CPRU Domino 6.722,95 RON Anulat

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.