Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,9% sub estimat
Servicii de proiectare faza PAC + PT +DE + CS, inclusiv asistenta tehnica pe perioada de executie a lucrarilor pentru realizarea obiectivului "Modernizare drumuri în comuna Osorhei, judetul Bihor", finatat prin PNDR, in conformitate cu cerintele din Studiul de fezabilitate
- Număr anunț
- SCN1038014
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.135,08 RON
- Valoare atribuită
- 48.450 RON 67,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 23:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1040883
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040409
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 1.2 Studiu geologic.pdf.p7s
- 1.3 Studiu topografic.pdf.p7s
- 1. SF.pdf.p7s
- 2.1 CU.pdf.p7s
- 2.2 Notificare DSP.pdf.p7s
- 2.3 Notificare DSVSA.pdf.p7s
- 2.4 Document ANPM.pdf.p7s
- 2.5 Adresa CFR.pdf.p7s
- 2.6 Aviz CAO.pdf.p7s
- 6.1.2 Formulare.pdf.p7s
- 6.1.3 Clauze contractuale.pdf.p7s
- 6.2 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040409.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Valoare atribuită
48.450 RON
din 151.135,08 RON estimat
67,9%
Adjudecat la 32,1% din estimat · economie 102.685,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.