Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Proiectare și execuție „Canalizare menajeră străzi : Cuza Vodă, Lt. Pavelescu, Progresului, Valea Danului și Fântânele din Municipiul Curtea de Argeș”

Număr anunț
SCN1038008
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CURTEA DE ARGES (CUI 4121927)
Furnizor / câștigător
REPARATII MODERNIZARI RETEHNOLOGIZARI ARGES SRL (CUI 6750117)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.779.880 RON
Valoare atribuită
2.728.600 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
19.02.2019 18:09
Anunț de atribuire
SCNA1018568
Termen limită
18.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040506

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere

Valoare atribuită

2.728.600 RON

din 2.779.880 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 51.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.