Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
“MODERNIZAREA STRAZILOR DS1, DS6, DS19, DS22, DS28, DS35, DS36, DS38, DS45, DS48, DS49 SI DS 50 DIN LOCALITATEA CHECEA, COMUNA CHECEA, JUDETUL TIMIS “
- Număr anunț
- SCN1037924
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHECEA (CUI 16544785)
- Furnizor / câștigător
- AXO UTIL SRL (CUI 21921091)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.717.711,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.622.907,98 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 12:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1019733
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039761
Documente
Documentația de atribuire
- CS MODERNIZARE STRAZI CHECEA REF FEB 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039761.pdf
- Formulare MODERNIZARE STRAZI CHECEA.pdf.p7s
- Model Contract MODERNIZARE STRAZI CHECEA REF.pdf.p7s
- part1.pdf.p7s
- part2.pdf.p7s
- part3.pdf.p7s
- part4.pdf.p7s
- part5.pdf.p7s
- part7.pdf.p7s
- part8.pdf.p7s
- PLANSE 1.ZIP
- PLANSE 2.ZIP
- PLANSE 3.ZIP
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AXO UTIL SRL CUI RO21921091
Oferta 2
Individuala
Ofertant
JAVIER IMPEX SRL CUI RO 33739094
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Valoare atribuită
3.622.907,98 RON
din 3.717.711,80 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 94.803,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.