Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Executie lucrari de constructii pentru infiintare sistem de alimentare cu apa si infiintare sistem de canalizare menajera cu statie de epurare comuna Bicaz in cadrul proiectului “INFIINTARE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA SI INFIINTARE SISTEM DE CANALIZARE MENAJERA CU STATIE DE EPURARE IN LOCALITATEA BICAZ, COMUNA BICAZ, JUDETUL MARAMURES”
- Număr anunț
- SCN1037912
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZ (CUI 3627358)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK SPED SRL (CUI 3811082)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.941.674 RON
- Valoare atribuită
- 11.921.752,66 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1018725
- Termen limită
- 19.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035268
Documente
Documentația de atribuire
- 10. PD Canal retea BICAZ - Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 11.PD SE echipamente BICAZ -Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 12. PD Canal-constructii BICAZ-Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 13. Liste cu cantitati de lucrari Bicaz - Infiintare sistem alimentare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 1. Model formulare, Bicaz,- Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.doc.p7s
- 2.Model Contract, BICAZ - Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.doc.p7s
- 3.Caiet de sarcini_Lucrari, BICAZ -Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 4.PS APA BICAZ -Memorii, CS, Breviare -Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 5.PS CANAL BICAZ - Memorii,CS, Breviare -Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 6.PD apa- constructii BICAZ- Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 7.PD - RETEA si ecHipamente BICAZ - Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 8. PD APA-ELECTRICE BICAZ-Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- 9. PD Canal-electrice BICAZ- Infiintare sistem alimenare apa PNDL-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035268.pdf
- Grafic Executie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRUCK SPED SRL CUI RO 3811082
Terți susținători 1
MEVA CONCEPT SRL CUI RO14738530
Subcontractanți 1
E-ONE CONSTRUCT SRL CUI RO 21418635
Valoare atribuită
11.921.752,66 RON
din 11.941.674 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 19.921,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.