Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări de asfaltare drumuri locale in comuna Horodniceni in cadrul proiectului „Asfaltare drumuri locale in comuna Horodniceni, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1037974
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNICENI (CUI 4326833)
Furnizor / câștigător
AUTOTEHNOROM SRL (CUI 17103310)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672.248,54 RON
Valoare atribuită
1.672.248 RON
Data publicării
19.02.2019 10:11
Anunț de atribuire
SCNA1014944
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040366

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AUTOTEHNOROM SRL CUI RO 17103310

Valoare atribuită

1.672.248 RON

din 1.672.248,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.