Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat
Reabilitare si extindere sistem centralizat cu apa in Comuna Grivita, județul Ialomița
- Număr anunț
- SCN1037969
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRIVITA (CUI 4427927)
- Furnizor / câștigător
- ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. (CUI 26908956)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 938.398,40 RON
- Valoare atribuită
- 635.296,25 RON 32,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1014929
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040323
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1040323.pdf
- formulare.docx.p7s
- MEMORIU TEHNIC, CAIET DE SARCINI , LISTE DE CANTITATI SI UTILAJE.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 10.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 1.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 2.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 3.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 4.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 5.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 7.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 8.pdf.p7s
- PARTE DESENATA 9.pdf.p7s
- PATE DESENATA 6.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. CUI 26908956
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NOVA CONSTRIF 2015 S.R.L. CUI 33982084
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONCIVIC SRL CUI RO 4831479
Valoare atribuită
635.296,25 RON
din 938.398,40 RON estimat
32,3%
Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 303.102,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.