Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat
Motorină Euro Diesel (în regim de scutire de la plata accizei)
- Număr anunț
- SCN1037963
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON 32,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1015109
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040355
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Motorina nave_2019.pdf.p7s
- Contract furnizare - Motorina nave_2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040355.pdf
- Formulare - Motorina nave_2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Valoare atribuită
270.000 RON
din 400.000 RON estimat
32,5%
Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 130.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.