Atribuită
Anunț de participare
Elemente elastice pentru cuplaje la ventilatoarele de gaze arse (VGA)
- Număr anunț
- SCN1037943
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 42522100-2 · Piese pentru ventilatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1014735
- Termen limită
- 07.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040348
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini nr. 641-16.01.2019.semnat.pdf
- FisaDate_DF1040348.pdf
- Formulare-Elemente elastice pt. ventilatoare VGA.semnat.pdf
- Model contract-Elemente elastice pt. ventilatoare VGA.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
13.500 RON
din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro