Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Servicii intretinere si reparatii autoturisme
- Număr anunț
- SCN1038108
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.880,32 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2019 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1013529
- Termen limită
- 28.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040595
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROPARTS SERVICES SRL CUI RO14686414
Valoare atribuită
40.880,32 RON
din 42.000 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 1.119,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.