Atribuită Cumpărare directă

Generator aer cald electric Biemmedue EK 3 C (06ek101)

Număr anunț
DA34920344
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
CONTI SRL (CUI 5489030)
Cod CPV
31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.435,30 RON
Data publicării
29.01.2024 13:46
Data finalizării
30.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.435,30 RON