Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Servicii de verificare si inspectie tehnica EIP - Mijloace de protectie electroizolante
- Număr anunț
- SCN1038022
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- NAKITA PROD COMIMPEX SRL (CUI 1212567)
- Cod CPV
- 73431000-2 · Testare si evaluare de echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.050 RON
- Valoare atribuită
- 75.990 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2019 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1015154
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040390
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa_Fisa_Date_DA6008_STBC.pdf.p7s
- Caiet_de_sarcini_DA6008_STBC.pdf.p7s
- Contract_sectorial_DA6008_STBC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040390.pdf
- Formulare_DA6008_STBC.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NAKITA PROD COMIMPEX SRL CUI RO 1212567
Valoare atribuită
75.990 RON
din 78.050 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 2.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.