Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Servicii de paza neinarmata a patrimoniului SDEE Zalau
- Număr anunț
- CN1009238
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- NERA STAR SRL (CUI 11712217)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.400 RON
- Valoare atribuită
- 161.910 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2019 07:39
- Anunț de atribuire
- CAN1013529
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040388
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Paza.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040388.pdf
- Formulare Paza Zl.doc.p7s
- ModelContract_DF1040388.pdf
- Model contract paza.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Nera Star Zalau CUI RO 11712217
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OK GUARD SRL CUI RO6598460
Valoare atribuită
161.910 RON
din 170.400 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 8.490 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.