Atribuită Cumpărare directă

HIV Ab & Ag trusa ELISA generatia IV Dia.Pro Italia

Număr anunț
DA34912393
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON