Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat

“Achizitie buldoexcavator cu accesorii in vederea dotarii serviciului voluntar pentru situatii de urgenta din cadrul UAT Soldanu, Judetul Calarasi”

Număr anunț
SCN1038226
Autoritate contractantă
COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388.984,75 RON
Valoare atribuită
354.790 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 21:20
Anunț de atribuire
SCNA1025097
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040786

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2 Individuala
Ofertant
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763

Valoare atribuită

354.790 RON

din 388.984,75 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 34.194,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.