Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

ECHIPAMENT DE REPRODUCERE(MULTIFUNCTIONALE)

Număr anunț
CN1009316
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
PRINTOPIA SRL (CUI 22658113)
Cod CPV
30121300-6 · Echipament de reproducere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.696,05 RON
Valoare atribuită
28.590 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 17:00
Anunț de atribuire
CAN1015478
Termen limită
26.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040768

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694

Valoare atribuită

28.590 RON

din 28.696,05 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 106,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.