Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
BENZINA SI MOTORINA PENTRU AUTOTURISME SI UTILAJE PE BAZA DE BONURI VALORICE
- Număr anunț
- SCN1038222
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.110 RON
- Valoare atribuită
- 187.689,08 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2019 16:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1015336
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040809
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Corabia 2019 COMBUSTIBIL.doc.p7s
- FisaDate_DF1040809.pdf
- Model contract combustibil.doc.p7s
- Modele de formulare 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
187.689,08 RON
din 255.110 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 67.420,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.