Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,6% sub estimat
Furnizare paine , Produse de panificatie
- Număr anunț
- SCN1038217
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- MARVALEX DUO B SRL (CUI 28030940)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388.270,62 RON
- Valoare atribuită
- 203.571,95 RON 47,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2019 16:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1015667
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040711
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1040711.pdf
- FORMULARE PAINE SI PANIFICATIE 2019-semnat.doc.p7s
- MODEL CONTRACT FURNIZARE PAINE-semnat.PDF.p7s
- MODEL CONTRACT PRODUSE DE PANIFICATIE-semnat.PDF.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 203.571,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare paine | — | MARVALEX DUO B SRL | 150.200 RON |
| 2 | Furnizare produse de panificatie | — | S.C. MARACO COMPANY 2008 S.R.L. | 53.371,95 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
S.C. MARACO COMPANY 2008 S.R.L. CUI RO 24215872
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MARVALEX DUO B SRL CUI RO 28030940
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Valoare atribuită
203.571,95 RON
din 388.270,62 RON estimat
47,6%
Adjudecat la 52,4% din estimat · economie 184.698,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.