Atribuită Cumpărare directă

JACHETA IARNA REFLECTORIZANTA HIGHWAY 4 IN 1 GALBEN/BLEUMARIN OXFORD/POLISTER MARIMEA L ENERGO ZZ

Număr anunț
DA32321433
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
18223200-0 · Jachete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.909,60 RON
Valoare atribuită
1.909,60 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
04.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.909,60 RON

din 1.909,60 RON estimat