Atribuită
Cumpărare directă
Servcii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor ianuarie 2023-aprilie 2023
- Număr anunț
- DA32321704
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- ŢIGĂNAŞU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46071271)
- Cod CPV
- 79211120-3 · Servicii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.472 RON
- Valoare atribuită
- 17.472 RON
- Data publicării
- 03.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.