Atribuită Cumpărare directă

Service ( repararea si intretinerea ) tehnica de calcul NUMAR DE REFERINTA: 105 PRET DE CATALOG: 450

Număr anunț
DA32322045
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
04.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat