Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE AUTOTURISM 03.01-11.01.2022

Număr anunț
DA32322201
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
HORES ACTIVE SRL (CUI 35234381)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
03.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat