Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE IN COMUNA BOLDU, JUDETUL BUZAU
- Număr anunț
- SCN1038196
- Autoritate contractantă
- Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
- Furnizor / câștigător
- MEGA EDIL AG S.R.L. (CUI 16815019)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.901.216 RON
- Valoare atribuită
- 2.898.528,09 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2019 13:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1085344
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040078
Documente
Documentația de atribuire
- DA_Acord Contractual.doc.p7s
- DA_Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- DA_Modele de Formulare.docx.p7s
- Documentatie Tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040078.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI 16815019
Asociați 1
INTERACTIVE DESIGN S.R.L. CUI 18766818
Valoare atribuită
2.898.528,09 RON
din 2.901.216 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.687,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.