Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,9% sub estimat

Contract servicii de curatenie la sediile oficiilor judetene ale ANCOM DR Cluj

Număr anunț
CN1009299
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.480 RON
Valoare atribuită
134.354 RON 30,9% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 11:41
Anunț de atribuire
CAN1017137
Termen limită
02.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040578

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 134.354 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1 - Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județe…
2 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Bihor
3 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Bistrița Nă…
4 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Covasna Anulat
5 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Harghita DEZINFER SERVICE SRL 90.211 RON
6 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Maramureș ALFA&OMEGA GROUP S.R.L. 15.026 RON
7 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Mureș ACIS INVEST S.R.L. 10.120 RON
8 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Satu Mare BUSINESS MB EXIM 18.997 RON
9 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Sălaj
10 Servicii de curățenie la sediul Oficiului Județean Sibiu

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ACIS INVEST SRL CUI RO 10367102
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

134.354 RON

din 194.480 RON estimat 30,9%

Adjudecat la 69,1% din estimat · economie 60.126 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.