Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat

“Asfaltare drum judetean DJ 592 B , Sipet-Folea, km 34+030-38+170; L=4,14 Km”

Număr anunț
SCN1038080
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
AXO UTIL SRL (CUI 21921091)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800.578 RON
Valoare atribuită
3.653.222,56 RON 23,9% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1020334
Termen limită
28.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040228

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AXO UTIL SRL CUI RO21921091
Terți susținători 1
ALFA ROM S.R.L. CUI RO 640174
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
AXO UTIL SRL CUI RO21921091
Terți susținători 1
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604
Asociați 1
AQUA PARC SRL CUI 16790810
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.653.222,56 RON

din 4.800.578 RON estimat 23,9%

Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 1.147.355,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.