Atribuită Anunț de participare

Piese pentru motoare electrice

Număr anunț
SCN1038160
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.200 RON
Valoare atribuită
130.200 RON
Data publicării
21.02.2019 09:52
Anunț de atribuire
SCNA1016902
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040602

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

130.200 RON

din 130.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.