Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenţă tehnică şi execuţie lucrări pentru obiectivul de investitii: REABILITARE SI MODERNIZARE DJ 117, PODURI, KM 17+000 - 21+180, L=4,180 KM, JUD.BACĂU
- Număr anunț
- SCN1038159
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- CONEXTRUST SA (CUI 947730)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.728.418 RON
- Valoare atribuită
- 16.005.750,04 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 09:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1018447
- Termen limită
- 21.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040638
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 DALI parte scrisa.pdf.p7s
- 1.1 DJ 117 - D.A.L.I parte desenata.pdf.p7s
- 1.2 DJ 117 - Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 1.3 DJ 117 - Studiu GEO.pdf.p7s
- 1.4 DJ 117 - Studiu HIDRO.pdf.p7s
- 1.5 DJ 117 - Studiu TOPO vizat OCPI.pdf.p7s
- 5.1.2 DJ 117 - anexa certificat urbanism.pdf.p7s
- 5.1 DJ 117 - Certificat de urbanism.pdf.p7s
- 5.2 DJ 117 - Aviz al cu en electrica DELGAZ GRID.pdf.p7s
- 5.3 DJ 117 - Aviz primarul com. Poduri.pdf.p7s
- 5.4 DJ 117 - Aviz MAN Statul Major General.pdf.p7s
- 5.5 DJ 117 - Aviz ABA Siret.pdf.p7s
- 5.6 DJ 117 - Acord mediu.pdf.p7s
- 5.7 DJ 117 - Aviz Telekom.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI - DJ117.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040638.pdf
- FORMULARE - DJ 117.doc.p7s
- Formular model - Clauze contractuale.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Asociați 1
ROUTTE-CONSTRUCT SRL CUI RO 13761321
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CO.GE.FA. S.P.A. CUI 00982520017
Asociați 3
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL CUI RO 32158131
INTERPROIECT SRL CUI RO 14901288
S.IM.CO SRL CUI 01100260015
Valoare atribuită
16.005.750,04 RON
din 14.728.418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro