Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SISTEMATIZARE RUTIERĂ PIAȚA I.C.DRĂGAN – EXECUȚIE
- Număr anunț
- SCN1038145
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- VALMAN CONSTRUCT SRL (CUI 18711138)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819.159,66 RON
- Valoare atribuită
- 818.222,96 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2019 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1024080
- Termen limită
- 27.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040612
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura Lista cantitati.pdf.p7s
- Arhitectura PTh.pdf.p7s
- CONTRACT CADRU SIST.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040612.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Inst Electrice planse 1.pdf.p7s
- Inst Electrice planse 2.pdf.p7s
- Inst Electrice PTh.pdf.p7s
- Inst Sanitare planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALMAN CONSTRUCT SRL CUI RO18711138
Terți susținători 1
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Valoare atribuită
818.222,96 RON
din 819.159,66 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 936,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.