Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,4% sub estimat

Servicii de proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului pentru implementarea proiectului „REABILITARE, MODERNIZARE, EXTINDERE SI DOTARE AȘEZĂMÂNT CULTURAL DIN LOCALITATEA COMUNA SLAVA CERCHEZĂ, JUDEȚUL TULCEA”

Număr anunț
SCN1038139
Autoritate contractantă
Comuna Slava Cercheza (Consiliul Local Slava Cercheza Jud. Tulcea) (CUI 4994700)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.501,37 RON
Valoare atribuită
37.520 RON 32,4% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 08:12
Anunț de atribuire
SCNA1016759
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040654

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818

Valoare atribuită

37.520 RON

din 55.501,37 RON estimat 32,4%

Adjudecat la 67,6% din estimat · economie 17.981,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.