Atribuită Cumpărare directă

Benzina efix 95, Motorina effix 51, ULEI H46 1L, Servetele auto, Odorizant lichid Cylinder

Număr anunț
DA32323357
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,97 RON
Valoare atribuită
462,97 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
04.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,97 RON

din 462,97 RON estimat