Atribuită Cumpărare directă

Servicii de secretariat

Număr anunț
DA32323544
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
FOX TOWN SRL (CUI 26344415)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.920 RON
Valoare atribuită
69.920 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
06.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.920 RON

din 69.920 RON estimat