Atribuită Cumpărare directă

Manusi protectie din piele tip lacatus

Număr anunț
DA32324430
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.604 RON
Valoare atribuită
2.604 RON
Data publicării
03.01.2023 00:00
Data finalizării
05.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.604 RON

din 2.604 RON estimat